محل تبلیغات شما

بهترین زمان برای اولین مراجعه به متخصص ارتودنسی، بین ۷ تا ۹ سال می باشد. این ملاقات می تواند هر گونه مشکلات ارتودنسی مرتبط با دندان ها، فک یا مال اکلوژن را مشخص کند. دکتر خضری بهترین متخصص ارتودنسی در کرج پس از تشخیص مشکل بیمار، بهترین نوع درمان و زمان شروع آن را با توجه به سن او مشخص می کند.

اولین جلسه ملاقات با متخصص ارتودنسی

اولین جلسه ملاقات با متخصص ارتودنسی بسیار مهم است زیرا کودک قرار است با متخصص ارتودنسی و سایر اعضای کلینیک آشنا شود. این معارفه باید به آرامی پیش برود و کودک باید به دور از استرس و با آرامش  بتواند سوال های خود را مطرح کند.

بیشتر بخوانید. هزینه ارتودنسی

بیمار نباید احساس ترس کند اما در این صورت متخصص ارتودنسی باید آنقدر با تجربه و کارآزموده باشد، که بتواند اوضاع را کنترل کند.

در ادامه به برخی موارد که در این جلسه با آنها رو به رو می شوید، می پردازیم:

  • اولین جلسه احتمالا خیلی طول نمی کشد، اما کودک و والدین او اطلاعات مفید بسیار زیادی کسب می کنند.
  • متخصص ارتودنسی ارزیابی و آزمایشاتی از دندان ها، لثه ها، بایت و فک انجام می دهد.
  • متخصص ارتودنسی در دهان به دنبال پوسیدگی دندان و مشکلات دیگر می گردد.

و در نهایت کودک شما لازم است با متخصص ارتودنسی احساس راحتی کند و تمام سوالات خود را طی جلسات اول بپرسد. اگر والدین یا کودک احساس خوبی نسبت به متخصص ارتودنسی ندارند، پس احتمالا آن شخص انتخاب درستی برایشان نبوده است.

ارتودنسی تنها برای کودکان نیست!

ارتودنسی کودکان در گروه دندانپزشکی کودکان قرار دارد که ایده آل ترین نوع ارتودنسِی دندان است، اما بزرگسالان نیز می توانند از آن بهره ببرند. بسیاری از بزرگسالان توانسته اند با استفاده از بریس های ارتودنسی مشکلات بایت، شلوغی و کجی دندان هایشان را اصلاح کرده و لبخندی زیبا داشته باشند. اصلاح دندان های کج و شلوغ، امکان مسواک زدن و استفاده از نخ دندان را آسان تر کرده و احتمال تجمع پلاک و در نتیجه پوسیدگی دندان و نتیت را کاهش می دهند. علاوه بر این، اصلاح لبخند می تواند به افزایش اعتماد به نفستان کمک بزرگی کند. به خاطر داشته باشید که هیچ گاه برای داشتن لبخندی زیبا دیر نیست.

 


webgozide

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
خبرگزاری فارسی ایران هات فارکس وُیاه دانلود | دانلود فیلم و سریال جدید خرید باسکول | باسکول دیجیتال سازه های پیش ساخته ایران ساختمان Rosalynssk Log آخرین اخبار طراحی وب سایت مایع حیات بخش