محل تبلیغات شما

بینی گوشتی یک اصطلاح عامیانه است و به بینی هایی گفته می شود که پوست ضخیم با غدد چربی زیاد و غضروف های ضعیفی دارند. عمل بینی گوشتی ممکن است با پیچیدگی هایی همراه باشد و به طور مثال شاید نیاز باشد ییوند غضروف صورت بگیرد.

 هزینه عمل بینی گوشتی در سال 1400 کمی بیشتر از بینی استخوانی و بین 12 تا 16 میلیون تومان است که توسط بهترین جراح بینی صورت می گیرد.

هزینه عمل رینوپلاستی بینی استخوانی

بینی استخوانی نیز یک اصلاح عامیانه است و به بینی گفته می شود که بیشتر ساختار آن غضروف باکیفیت و استخوان است. پوست این بینی ها نازک و ظریف است و غدد چربی بسیار اندکی دارد. عمده مشکل بینی های گوشتی وجود قوز بینی است.

عمل بینی استخوانی ممکن است هزینه ای کمتری از عمل گوشتی داشته باشد. بر همین اساس هزینه ای بین 11 تا 15 میلیون تومان دارد.

هزینه رینوپلاستی رویژن و ترمیمی چقدر است؟

افرادی که طی دو دهه گذشته عمل بینی انجام داده اند اکنون با گذشت سال ها از اولین عملشان از نتیجه عمل ناراضی هستند. برخی از این افراد مشکل تنفسی دارند و برخی دیگر ظاهر بینی شان تغییر یافته و نیازمند عمل مجدد جراحی بینی هستند.

همچنین افرادی که به تازگی عمل انجام داده اند اما نتیجه عملشان با شکست مواجه شده نیز نیازمند عمل مجدد هستند. هزینه عمل بینی ترمیمی به خاطر حساسیت های موجود ممکن است بیشتر از عمل اولیه باشد. اگر عمل ترمیمی توسط جراح خودتان صورت بگیرد معمولا هزینه توافقی خواهد بود حتی ممکن است هزینه دریافت نشود و تنها هزینه اتاق عمل درخواست شود.

چگونه هزینه جراحی زیبایی بینی را کاهش دهیم؟

  • چنانچه مشکل تنفسی دارید و همزمان می خواهید رینوپلاستی انجام دهید می توانید با م گرفتن از یک جراح یا کارشناس بیمه درمانی خود تا حدودی هزینه ها را کاهش دهید
  • اگر می خواهید همراه با عمل بینی طبیعی عمل هایی مانند لیفت لب، لیفت شقیقه، ساکشن غبغب و … انجام دهید جراح می تواند هزینه ها را برایتان کمی کاهش دهد.
  • با جستجو در اینترنت یا پرس و جو از اطرافیان جراح بینی که هم حاذق است و هم هزینه معقول دریافت می کند را پیدا کنید.

webgozide

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تندیس دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. پورتال جامع محصولات دانلود پردیس ایران بالاگ هواشناسی گرمي برق وصنعت آریان جال موزیک | آهنگ کوردی دلقک پیر سفر تور و تفریح هواپیمایی دیس لاو